Utkikken 8, 1455 NORDRE FROGN
Drøbak - Fritidseiendom med panoramautsikt - Hyttetun - Egen parkering - Svømmebasseng - 2,9 mål tomt
6 200 000,-
Hytte
76 m2
4
Detaljer
Pris
Prisantydning
Totalpris
kr 6 200 000,-
kr 6 365 470,-
Matrikkelinfo
Kommunenr
Gårdsnr
Bruksnr
3022
59
253
Fakta
Eiendomstype
Eierform
Byggeår
Bruksareal
Primærrom
Antall soverom
Tomt, Eierform
Tomteareal
Energimerking
Oppvarmingskarakter
Hytte
Eiet
1955
76 m2
76 m2
4
Eiet
2 906 m2
G
Oransje
Beliggenhet
Beliggenhet
Høytliggende eiendom med flott utsikt og gode solforhold. Beliggende i etablert fritidsområde i rolige, idylliske omgivelser på Hallangen. Fritidsboligen har vestvendt beliggende innerst i en lite trafikkert privat blindvei. Nærhet til flere badeplasser og turområder. Gangavstand til sommerbutikk på Marikova. Nærmeste kjøpesentre ligger ca 15 minutter unna med bil og er på henholdsvis Vinterbro og Amfi Drøbak City, samt eventuelt Fagerstrand.
Ankomst
Se kartreferanse på finn.no. Det vil bli skiltet ved visning.
Eiendomsopplysninger
Adresse
Utkikken 8, 1455 NORDRE FROGN
BRA
76 m2
P-rom
76 m2
Innhold
Hytta inneholder entre, kjøkken med spisestue, stue, to soverom, bad og wc.
Stabbur med sengeplasser
Hytte med sengeplasser
Standard
Inngangspartiet er romslig og belagt med fliser på gulv, og panel på vegger. Det er god plass til oppbevaring av ute tøy. Fra inngangspartiet er det videre adkomst til badet, to soverom og kjøkkenet.
Badet er lyst, romslig og tiltalende. Gulvene er belagt med fliser og det er hvitmalt panel på vegger. Innredningen består av dusjkabinett og et stort servantskap med underskap og veggskap rundt speil. Wc er plassert i eget rom ved inngangspartiet.
Kjøkkenet har godt med skap og benkeplass. Det er profilerte skapfronter og fliser på vegg over benkeplaten. Fra kjøkkenet er det store vinduer mot vest med nydelig utsikt over fjorden. Med kjøkkenet følger hvitevarer som komfyr, oppvaskmaskin, kjøl/frys og avtrekksvifte. Kjøkkenet har en åpen løsning mot spisestuen, gulvene er belagt med fliser og det er panel på vegger. Spisestuen har god plass til spisebord og har med sine store vinduer et fantastisk utsyn.
Stuen er romslig med et lunt preg knyttet opp imot en hyggelig peis. Det er store vinduer mot syd som sammen med vinduene mot vest gir et godt utsyn mot Oslofjorden og Håøya. Fra stuen er det videre utgang til overbygd veranda og bassengområdet
Uteområdene er meget pent opparbeidet i kombinasjon av gressplen, frukt/grønnsagshager, blomsterbed og naturtomt. Det er flere steder på eiendommen avsatt plass til sittegrupper og eget lunt og hyggelig grillområdet.
Hovedhytte, «Steinhytta», Stabburet og redskapsbu, leveres med innbo og løsøre slik de fremstår ved visning.
Utearealene er pent opparbeidet med diverse blomsterbed, støttemurer, utepeis og hyggelige områder for sittegrupper. Det er frodige naturskjønne omgivelser hvor man har sol hele dagen og utsikt til Oslofjorden.
Oppvarming
Elektrisk og vedfyring
Parkering
Det er god plass til minst tre biloppstillingsplasser på egen tomt.
Overtakelse
Etter nærmere avtale med selger.

Økonomi
Prisantydning
6 200 000,-
Omkostninger
6 200 000,- Prisantydning
--------------------------------------------------------
150 000,- Dokumentavgift (forutsatt salgssum inkl. f.gjeld: 6 000 000)
585,- Tinglysing pantedokument
585,- Tinglysing skjøte
11 500,- HELP Boligkjøperforsikring
(Valgfritt)
2 800,- HELP Boligkjøperforsikring Pluss
(Valgfritt)
--------------------------------------------------------
165 470 (Omkostninger
totalt)
--------------------------------------------------------
6 365 470,- (Totalpris inkl. omkostninger)
NB: Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses ett pantedokument og at eiendommen
selges til prisantydning.

Generell informasjon
Regulering
Eiendommen ligger under reguleringsplan for Del av Båtstø, og Båtstø Øst og Vest, med plan-ID 059-0300 og 059-0700. Området er regulert til fritidsbebyggelse. Reguleringsplan med vedlegg ligger vedlagt i salgsoppgaven.
Arealer
Primærrom: 76 m2,
Bruksareal: 76 m2, Bruttoareal:
0 m2
Hytta inneholder entre, kjøkken med spisestue, stue, to soverom, bad og wc.
Stabbur med sengeplasser
Hytte med sengeplasser

Komplett salgsoppgave
Se komplett salgsoppgave her